۵مزیت پارکت لمینت

۵مزیت پارکت لمینت

۵مزیت پارکت لمینت

– زیبایی پارکت لمینت:

اولین نکته ای که بسیاری از خریداران را به خرید پارکت لمینت سوق می دهد، این مسئله است. یعنی زیبایی انکار ناپذیر آن. در کل کفپوش های پارکت بسیار زیبا هستند به ویژه لمینت کف که با داشتن تنوع بالایی از نظر رنگ و طرح می تواند قطعا پاسخگوی نیاز و سلیقه مشتریان باشد. از یک طرف زیبایی آنها مانند پارکت چوبی های قدیمی است و از طرف دیگر دوام و ماندگاری بسیار مناسبی دارند که مثال زدنی است.
– تمیز و بهداشتی بودن:

شاید بسیاری از خانواده ها و به خصوص خانمها نگران این مسئله باشند و تمایلی به خرید لمینت کف به دلیل نگرانی از مسائل بهداشتی یا نظافت آن نداشته باشند اما خبر خوب اینکه اتفاقا برعکس پارکت لمینت در حال حاضر به عنوان یکی از بهداشتی ترین کفپوش ها در جهان شناخته می شود و از طرف دیگر نظافت و نحوه شستشوی پارکت نیز بسیار آسان است.
– ایمنی:

این مسئله نیز یکی از مواردی است که بسیاری از مردم شاید به آن توجه چندانی نداشته باشند اما این نکته را در نظر داشته باشید که افراد و یا خانواده هایی که دارای فرزند کم سن و سال هستند و یا سالمندان، باید در زمینه ایمنی کفپوش منزل دقت کنند. یکی از معایب سنگ و سرامیک در فصل های سرد سال، سرمای آنهاست که برای چنین افرادی و همچنین کسانی که دچار آرتروز هستند به هیچ وجه مناسب نیست. اما برعکس پارکت لمینت حتی در سردترین اوقات سال نیز دمای مناسب خود را حفظ می کند و دارای ایمنی بسیار مناسبی برای ساکنین منزل است.
– هزینه ها:

مورد دیگری که برای بسیاری از خریداران ایرانی اهمیت دارد، قیمت و هزینه لمینت کف است. اگر به توضیحات ما در بخش های دیگر دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که اصولا هزینه و قیمت این کفپوش نسبت به رقبای دیگرش بسیار مناسب است به ویژه با این مزیت بزرگ که می توان در صورت نیاز به اسباب کشی، بارها و بارها تایل های لیمنت را از جا در آورده و در محل جدید نصب کرد.
– احساس آرامش:

بسیاری از افرادی که هم پارکت لمینت و هم سایر انواع کفپوش ها را در محل زندگی و یا کار خود امتحان کرده اند، در نهایت علاوه بر مزایای فراوان لمینت کف، به انرژی مثبت و احساس آرامشی که راه رفتن بر روی آن به افراد می دهد، اشاره کرده اند. حتی برای کسانی که فعالیت های ورزشی و تفریحی مانند ورزش های سبک، یوگا (Yoga) و یا مدیتیشن (Meditation) انجام می دهند، پارکت لمینت برای آنها نیز بسیار مناسب تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *